Mirtex to sklep motoryzacyjny, który istnieje na terenie powiatu rawskiego od 2001 roku i znajduję się na al. Konstytucji 3 Maja 22B.

Od tej chwili firma istnieje na rynku i stale się rozwija. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 6 dni w tygodniu a wyspecjalizowana kadra służy radą i pomocą. Na bieżąco powiększamy asortyment, dzięki szerokiej gamie produktów każdy może dokonać wyboru pomiędzy częściami renomowanych marek jak i tańszych zamienników. Części i akcesoria są dostępne od ręki i na zamówienie pod indywidualne potrzeby klienta.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bogatym asortymentem naszej firmy gdyż w celu sprostania dynamicznemu rozwojowi motoryzacji i potrzebom klientów, nieustannie dostosowujemy naszą ofertę produktową.

 

W naszej ofercie znajdują się:

 

Osprzęt silnika:

uszczelki głowicy silnika, uszczelki miski olejowej, uszczelki pokrywy zaworów, alternator, rozrusznik, paski klinowe, paski wieloklinowe, paski rozrządu, zestawy rozrządu, pompa cieczy chłodzącej, sprzęgło, zestaw sprzęgła, koło dwumasowe, napinacz paska, rolka napinająca, rolka zwrotna, rolka prowadząca, filtr oleju, filtr paliwa, filtr powietrza, filtr nawiewu kabiny.

Wyposażenie elektryczne:

akumulatory, świece zapłonowe, świece żarowe, przewody zapłonowe,żarówki, lampy, reflektory; czujnik ciśnienia, czujnik temperatury.

Układ hamulcowy:

klocki hamulcowe, tarcze hamulcowe, bębny hamulcowe, szczęki hamulcowe, płyn hamulcowy, przewód hamulcowy, czujnik ABS, piasta koła. 

Zawieszenie:

amortyzatory, sprężyny, osłony amortyzatorów, odboje gumowe, wahacze, tuleje metalowo-gumowe, tuleje wahacza,  sworznie wahacza.

Prowadzenie pojazdu:

łożysko koła, piasta koła, drążki kierownicze, końcówki drążków kierowniczych, płyn do układu wspomagania, przeguby, osłony gumowe przegubu.

Chłodzenie silnika:

chłodnica, pompa wody, płyn do chłodnicy, koncentrat do chłodnicy, wentylator chłodnicy, termostat, obudowa termostatu.

Układ wydechowy:

tłumiki, elementy układu wydechowego, zawieszenie układu wydechowego, sonda Lambda, katalizator, rura wydechowa.

Płyny eksploatacyjne:

oleje silnikowe, oleje przekładniowe, płyny do wspomagania, płyny do chłodnic, koncentraty do chłodnic, płyny do spryskiwaczy letnie i zimowe, płyny hamulcowe.

Akcesoria samochodowe:

Felgi stalowe, łańcuchy śniegowe, dywaniki samochodowe materiałowe i gumowe, pokrowce na siedzenia, oświetlenie do jazdy dziennej, szampony samochodowe, środki do pielęgnacji auta, środki konserwujące gumę plastiki uszczelki, wycieraczki samochodowe, apteczki samochodowe, gaśnice samochodowe, linki holownicze, przewody rozruchowe, narzędzia warsztatowe.

 

Zapewniamy miłą obsługę i konkurencyjne ceny!

Wraz z rozwojem motoryzacji i potrzebami klientów firma w 2006 roku rozszerzyła swoją działalność również o używane części do samochodów osobowych a jej siedziba znajduję się w miejscowości : Ścieki 136- teren stacji paliw ORLEN.